Cristaux

Cristaux

Francie - Burgundsko

…je výsledkem spolupráce společnosti DEGUSTATION a biodynamického domu Elodie Beaufort de Bourgogne, který se nachází v malebném městečku Prusly-sur-Ource v Burgundsku. Za zrodem tohoto cuvée stojí Pavla Třasoňová, sommelierka, která se specializuje na biodynamický vína, do kterých vkládá energii prostřednictvím drahých kamenů. Druhým spolutvůrcem je majitel kultovního vinařství Champagne André Beaufort, pan Reol Beaufort osobně.

Cuvée Cristaux je luxusní šumivé víno z nejlepších hroznů odrůdy Pinot noir, kterými doména disponuje. Je vyrobeno tradiční metodou, která koresponduje s biodynamickou produkcí mateřského domu v Ambonnay Grand Cru.

Speciálně pro Cristaux navrhla Pavla Třasoňová sadu drahých kamenů (ametyst, růženín a křišťál), která byla ihned po odstřelení ušlechtilých kalů vložena do samotné lahve.

Víno harmonizované těmito krystaly má uklidňující účinky na Vaše tělo, mysl i duši, navíc si ve skleničce dlouho zachovává svou příjemnou vůni a svěžest.

Směs krystalů můžete navíc využít i k harmonizaci pitné vody ve skleničce (kameny před použitím vždy očistěte v tekoucí vlažné vodě a po vložení do sklenice s vodou ji nechte alespoň 15 minut působit).

Po vyjmutí krystalů z lahve je očistěte tekoucí vlažnou vodou a nechte vysušit. Na odkládání můžete využít křišťálový podstavec s květem života. Ten působí jako energetický zářič a pomáhá udržovat krystaly v kondici.

Cuvée Cristaux je díky skvělé koncentraci a struktuře jako zrozené pro dlouhou archivaci! Ideální perioda pro konzumaci je od 2025 do 2035! Dejme mu čas, příjemně nás za několik let překvapí!

Speciální designová etiketa, obal hrdla z hedvábného papíru, i luxusní dřevěná kazeta, jsou výsledkem ruční práce.

Vlivy jednotlivých kamenů:
Ametyst má jemný uklidňující účinek, mírní napětí a bolest, nastavuje vnitřní klid.
Růženín, známý jako kámen lásky, pomáhá překonávat negativní myšlenky a posiluje srdce.
Křišťál podporuje a zvyšuje účinky ostatních kamenů, nabíjí tělo energií a neutralizuje negativní záření.

Přihlašte se k odběru novinek

Buďte vždy v obraze